Wesela w hotelu Witek
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Przyjęcie weselne to ważne wydarzenie, które musi pozostawić po sobie jedynie dobre refleksje. Powinno się je zorganizować w pięknym lokalu, w którym można fantastycznie się bawić. Sala powinna być optymalna jeśli chodzi o wielkość, mieć miejsce na ustawienie stołów a także na hulanki przy muzyce. Na pewno wysoka jakość lokalu jest zasadnicza. Udekorowanie sali powinno być starannie zaplanowane, oświetlenie delikatne, lecz odpowiednie do okazji. Wielu zaproszonych doceni subtelne dodatki kwiatowe. W sąsiedztwie lokalu weselnego musi znajdować się parking, gdzie będzie można pozostawić auto. Sala powinna mieć jeszcze jedno pomieszczenie, gdzie można się przebrać, pozostawić rzeczy, zrelaksować się przez chwilę. Nie warto wynajmować zbyt małej sali, ponieważ zabawa może być nie do końca udana, a wesele to w przeważającej części taniec i muzyk. Jeżeli muzyka nie jest odtwarzana z internetu to koniecznie należy wydzielić miejsce dla zespołu muzycznego. W tym miejscu należy postawić wodę, dlatego, że muzykom zdarza się, że zasycha w gardle i potrzebują uzupełnić płyny.

Sala dobrze wentylowana

Sala nie może być niedotleniona. Najkorzystniejsza jest klimatyzacja. Jeżeli klimatyzacji nie ma to powinno się zapewnić możliwość otwierania sali i wymiany powietrza. Sala odpowiednio przewietrzona to miejsce idealne, zapewniające dobrą taneczne szaleństwo. Jeżeli jest mało powietrza to ludzie ogromnie się pocą, za szybko męczą i nie są w nastroju, aby się bawić. Podłoga nie powinna być zbyt śliska, po to aby bawiący się nie tracili równowagi. W sali należy też zaplanować ciekawe dodatki – tak jak pisaliśmy na początku – bynajmniej nie zbytnio dokuczliwe – między innymi bukiety lilii lepiej sobie odpuścić. Zapach tych kwiatów jest zbyt zdecydowany oraz męczący. Nie zachwyci wcale, będzie zamiast tego powodował, że ludzie od razu poczują się rozdrażnieni.

Lokalizacja sali

Lokalizacja sali jest ważna – jeśli przy restauracji z salą weselną jest park lub przestronny ogród to rodzina oraz przyjaciele mają możliwość wyjść, przespacerować się, swobodnie zamienić kilka zdań ze znajomymi. Jeżeli budynek położony jest przy głośnej ulicy to zaproszeni nie będą zadowoleni z takiej lokalizacji. W sali nie należy palić. W hotelu muszą znajdować się łazienki i to więcej niż dwie. Wesela bywają duże – na 50, 100 czy 200 osób. Takie przyjęcie okolicznościowe musi posiadać należytą infrastrukturę oraz, a także zaplecze, gdzie robione są potrawy lub są odgrzewane wcześniej zrobione potrawy. To zaplecze musi być właściwie wietrzone, aby zapachy z kuchni nie wdzierały się na salę weselną. Przydałaby się również szatnia, gdzie można pozostawić rzeczy gości weselnych. Zastosowanie znajdą także opakowania jednorazowe, po to aby można ofiarować gościom do domu jedzenie, które pozostaje po przyjęciu.
Zatem strategiczne zaplanowanie jest ogromnie ważne. Objętość sali, jej aranżacja a także położenie mają zasadnicze znaczenie dla powodzenia projektu pod nazwą wesele.
źródło: Wesela w hotelu Witek

Categories: Architektura

Comments are closed.

  • RSS
  • Delicious
  • Digg
  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin

Ciekawe Wpisy:

Rolety wałbrzych

Żaluzje drewniane są w ogólności kultowe oraz bardzo ...

Czyszczenie parowe

Dom trzeba troszczyć się bez ustanku, tak jak ...

Hiszpania nieruchomości

Nie ma zdaje się osoby, która nie lubiła ...

Odlewnia żeliwa

Istnieje wielu fabrykantów, którzy są niezwykle respektowani w ...

Myjki – sprzęt...

Myjki służą przede wszystkim do usuwania zabrudzeń na ...